Αναλυτικά τα εκλογικά κέντρα στην Κω και όλοι οι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι

Αναλυτικά τα εκλογικά κέντρα στην Κω και όλοι οι οι υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι

Για τις περιφερειακές εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 και τις τυχόν επαναληπτικές εκλογές της 15ης Οκτωβρίου2023, για την εκλογή περιφερειακών αρχών της Περιφέρειας ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Περιφερειακής Ενότητας Κω, ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων περιφερειαρχών και περιφερειακών συμβούλων του καθενός από τους συνδυασμούς, που έχουν ως
ακολούθως:
Α. Ο συνδυασμός με το όνομα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ», με έμβλημα «Το σύμβολο δίεση που ακολουθείται από τις λέξεις μπροστά το Νότιο Αιγαίο και περιβάλλεται από κουκίδες που αναπαριστούν σημειολογικά – γραφιστικά τη διάταξη των νησιών του Νοτίου Αιγαίου» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ως υποψήφιος Περιφερειάρχης, ως υποψήφιοι, δε, περιφερειακοί σύμβουλοι Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, Περιφερειακής Ενότητας Κω οι:

1. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΚΛΗΤΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΟΠΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΣΑΡΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
9. ΣΒΥΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10. ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΤΑΜΑΡΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12. ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Β. Ο συνδυασμός με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ως υποψήφιος Περιφερειάρχης, ως υποψήφιοι, δε, περιφερειακοί σύμβουλοι Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, Περιφερειακής Ενότητας Κω οι:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΟΝΤΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΜΑΜΜΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΟΡΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
7. ΧΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ

Γ. Ο συνδυασμός με το όνομα «ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ», με έμβλημα «Φάρος πάνω σε βράχο με φόντο τον ήλιο» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ως υποψήφιος Περιφερειάρχης,
ως υποψήφιοι, δε, περιφερειακοί σύμβουλοι Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, Περιφερειακής Ενότητας Κω οι:

1. ΚΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΛΗΜΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δ. Ο συνδυασμός με το όνομα «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ», με έμβλημα «Δύο πολύχρωμα κύματα πορτοκαλί γαλάζιο κίτρινο και γκρίζο εκατέροθεν του “ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ”» στον οποίο περιλαμβάνονται η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ, ως υποψήφια Περιφερειάρχης, ως υποψήφιοι, δε, περιφερειακοί σύμβουλοι Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, Περιφερειακής Ενότητας Κω οι:

1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΤΡΑΠΑΖΙ ΖΑΜΑΡΤΙΝΑ του ΑΡΤΟΥΡ
5. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΝΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7. ΠΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
9. ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 8η Οκτωβρίου 2023, ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την αριθμ. 9294/18- 9-2023 (Α.Π. εισερχ. 23679/18-9-2023) απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Δωδεκανήσου, με ΑΔΑ: 9ΥΨΔ7ΛΞ-ΥΓΘ:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΩ

111 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

α) Από: ΑΓΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ
Έως: ΕΨΙΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Κοινοτικοί
Από: BIGONI-KAMBANIC SANDRA
Έως: ZUJEVA TATJANA

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

112 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΚΑΤΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

113 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΕΤΑ
Έως: ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

114 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΜΑΔΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΝΥΣΤΑΖΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

115 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΞΕΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Έως: ΠΡΩΙΤΣΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

116 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

117 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

Από: ΧΑΖΜΠΙ ΕΛΕΝΑ
Έως: ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

118 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

α) Από: ΑΓΑΔΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
Έως: ΕΨΙΜΟΥ ΚΟΝΤΗ
β) Κοινοτικοί
Από: ADAM BERND-FRANK-LUTZ
Έως: WEISE GEB.FLUHR IRIS

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

119 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

Από: ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Έως: ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

120 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

Από: ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Έως: ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

121 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

Από: ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
Έως: ΠΑΧΩΠΟΥ ΤΟΥΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

122 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

Από: ΠΕΚΟΡΑΡΟ ΣΥΛΒΑΙΝ
Έως: ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

123 Κω / Δικαίου Ε.Δ. ΠΥΛΙΟΥ

Από: ΤΣΑΝΙ ΕΛΝΤΑ
Έως: ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ

124
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

α) Από: ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΛΑΟΥΡΑ
Έως: ΔΡΟΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
β) Κοινοτικοί
Από: CIRILLO GIUSEPPE
Έως: SCHULTZ KARLA

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

125
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

Από: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

126
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

Από: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως: ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

127
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

Από: ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Έως: ΤΡΟΥΜΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

128
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

Από: ΤΣΑΒΑΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
Έως: ΨΑΡΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

129
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

α) Από: ΑΒΝΤΟΥΛΙ ΤΟΜΟΡ
Έως: ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
β) Κοινοτικοί
Από: ANASTASOV STEFAN
Έως: ZAROWNY MARZENA BARBARA

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

130
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

Από: ΚΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Έως: ΝΤΕΝΤΙΑ ΝΙΚΟ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

131
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

Από: ΝΤΙΜΟ ΛΟΥΛΙ
Έως: ΣΙΣΑΛΟΥΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

132
Κω /
Ηρακλειδών
Ε.Δ.
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

Από: ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Έως: ΨΥΡΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

133
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

α) Από: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
Έως: ΔΗΜΗΤΡΑΚΙΟΥ ΧΡΥΣΗ
β) Κοινοτικοί
Από: ADNOT LIONEL – BERNARD
Έως: YOUSSEF KHALED

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

134
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

Από: ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗ ΑΝΕΖΟΥΛΛΑ
Έως: ΚΑΠΙΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

135
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

Από: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

136
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

Από: ΜΑΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έως: ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

137
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

Από: ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Έως: ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

138
Κω /
Ηρακλειδών Ε.Δ. ΚΕΦΑΛΟΥ

Από: ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ

139 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ
Έως: ΑΝΔΡΟΥΛΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
β) Κοινοτικοί
Από: AHMADPOUR MILANI
ARDECHIR
Έως: CHIRNOAGA VIRGINICA

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

140 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΑΝΕΜΗ ΜΑΡΙΑ
Έως: ΒΑΡΦΑΙ ΤΖΟΑΝΑ
β) Κοινοτικοί
Από: CIOBANU ANA
Έως: HUTJES MARGARETHA

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

141 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
Έως: ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Κοινοτικοί
Από: IVANOV LACHEZAR
Έως: MISTERKIEWICZ BLAZEJ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

142 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΓΑΜΒΡΕΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Έως: ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
β) Κοινοτικοί
Από: MITEV MITKO TANEV
Έως: RAPESI ANNA MALGORZATA

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

143 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως: ΔΕΛΟΓΓΗ ΕΝΤΙΤ
β) Κοινοτικοί
Από: RAPPANGE LAMBROU MARIJKE
HERBERTINE
Έως: TANEVA GERGANA TASHKOVA

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

144 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

α) Από: ΔΕΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
β) Κοινοτικοί
Από: TENZ NICOLE
Έως: ZYBERT ELZBIETA IWONA

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

145 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΣΙΔΙΚΑ
Έως: ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

146 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΘΕΙΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
Έως: ΚΑΚΛΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

147 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΑΛΑΒΡΙΑ ΑΓΑΘΗ
Έως: ΚΑΜΤΣΙΩΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

148 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
Έως: ΚΑΡΑΜΠΟΙΤΣΕΒΑ ΓΚΕΡΓΚΑΝΑ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

149 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΑΡΑΝ ΕΛΛΗ
Έως: ΚΕΟΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

150 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΚΟΠΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

151 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΟΡΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Έως: ΚΟΥΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

152 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΟΥΝΑΤΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Έως: ΚΡΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

153 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΩ
Έως: ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

154 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΛΑΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως: ΜΑΚΡΥΧΑΛΗΛΑΚΗΣ ΧΟΥΣΕΙΝ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

155 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΜΑΛΑ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
Έως: ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

156 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
Έως: ΜΟΡΦΟΓΕΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

157 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΜΟΣΧΟΒΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΜΠΟΤΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

158 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΜΠΟΥΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως: ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

159 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΝΤΕΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Έως: ΠΑΜΠΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ

160 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
Έως: ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΕΒΑΣΜΙΑ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ

161 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΠΑΠΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Έως: ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ

162 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΠΑΤΕΝΤΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
Έως: ΠΗΤΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ

163 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΠΙΕΡΡΑΤΟΣ ΛΟΙΖΟΣ
Έως: ΡΕΤΣΚΑ ΛΕΝΤΙΑΝΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

164 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΡΗΓΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
Έως: ΣΑΡΡΗΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΧΑΣΑΝ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

165 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΣΟΤΙΡΙ ΙΝΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

166 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΣΟΥΑΡΣΛΑΝ ΜΑΧΜΟΥΤ
Έως: ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

167 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΣΤΗΒΕΝΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Έως: ΤΟΠΠΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

168 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΤΟΡΗ ΑΝΝΑ
Έως: ΤΡΟΥΜΠΟΤΣΚΙΝ ΒΙΤΑΛΙ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

169 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΤΡΥΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Έως: ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΑΛ (ΤΕΕ) ΚΩ

170 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΓΑΘΟΝΙΑ
Έως: ΦΟΣΤΕΡ ΧΡΥΣΑ

ΕΠΑΛ (ΤΕΕ) ΚΩ

171 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΦΟΥΓΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Έως: ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΠΑΛ (ΤΕΕ) ΚΩ

172 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΧΑΤΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
Έως: ΧΑΤΖΗΜΟΥΕΖΙΝ ΧΟΥΣΕΙΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

173 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΚΥΔΩΝΙΑ
Έως: ΧΝΟΥΦ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

174 Κω / Κω Ε.Δ. ΚΩ

Από: ΧΟΑΝΓΚ ΘΙ
Έως: ΨΩΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΩ

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί στην εξώθυρα των καταστημάτων ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του Δήμου και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου.

Η Αναπληρώτρια Προϊσταμένη Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών Δήμου Κω

Στυλιανή Σούλη
ΠΕ Α’ Διοικητικού – Οικονομικού

Share This Post

Περισσότερα για εξερεύνηση

Ενημέρωση

Έξαλλος ο Δήμαρχος Λέρου με τον Διοικητή της Αστυνομίας: Εκδικείται και κυνηγάει όλο το νησί επειδή δεν πήρε μετάθεση…

Έξαλλος ο Δήμαρχος Λέρου με τον Διοικητή της Αστυνομίας: Εκδικείται και κυνηγάει όλο το νησί επειδή δεν πήρε μετάθεση… Σε πρωτοφανείς σοβαρότατες καταγγελίες προέβη φανερά

©2020 radioproto.gr